!!! 

Działkę Wroclaw sprzedam bezpośrednio

dolnośląskie, sprzedam bezpośrednio działkę, Wroclaw

Działkę Wroclaw bezpośrednio sprzedam 1

Galeria zdjęć

  • Działkę Wroclaw bezpośrednio sprzedam 1
  • Działkę Wroclaw bezpośrednio sprzedam 2
  • Działkę Wroclaw bezpośrednio sprzedam 3
  • Działkę Wroclaw bezpośrednio sprzedam 4
  • Działkę Wroclaw bezpośrednio sprzedam 5
  • Działkę Wroclaw bezpośrednio sprzedam 6

Opis transakcji:

działka: sprzedaż

powierzchnia całkowita: 378 000

cena: 5 200 000 PLNcena za : 14 PLN

do negocjacji: nie

zaliczka: nie

rynek: wtórny

ogłoszenie: bezpośrednio

ogłoszenie dewelopera: nie

ID ogłoszenia: 123153

data dodania: 11-09-2017

data modyfikacji: 13-10-2017

data ważności: 11-01-2018

Opis szczegółowy nieruchomości:

szerokość: 1 300,00 m

długość: 400,00 m

posiada: gaz, prąd, szambo własne, woda miejska

Okolica

posiada: spokojna okolica, niska zabudowa, las, park, plac zabaw dla dzieci, przedszkole, żłobek, szkoła, basen, autobus

Dodatkowy opis ogłoszeniodawcy

Na sprzedaż teren z dwoma jeziorami o powierzchni 110.000 m2.Cena za m2 terenu budowlanego wynosi 13,50 zł/m2.Teren znajduje się koło Trzebnicy 27 km od Wrocławia, w kierunku Poznania. Pod koniec 2017 roku powstanie tam droga ekspresowa S5. Wrocław -Trzebnica, która skróci czas dojazdu do około 20 min. Ideą projektu jest stworzenie swoistej enklawy dla osób, które są aktywne zawodowo, a jednocześnie pragną mieszkać oraz pracować z dala od zgiełku miasta. To projekt, który łączy w sobie wszystkie elementy miejskiego życia, takie jak biura, usługi, powierzchnie komercyjne, gastronomia, dom seniora i hotel, jak również obiekty sportowe takie jak pole golfowe i klub jeździecki oraz agroturystyka. W tej koncepcji istotną rolę odgrywają oczywiście domy i budynki wielorodzinne harmonijnie wpisujące się w otoczenie. Wyjątkowość "Dos Lagos" związana jest nie tylko z samą ideą zielonego miasteczka. Nieruchomość składa się z 378 000 m2 natomiast PUM wynosi około 120.000 powierzchni oraz dwóch jezior o powierzchni 11 hektarów. Możliwość podpięcia mediów woda, prąd, gaz ( w przypadku gazu czekamy na warunki podłączenia oraz koszty).Cena za m2 terenu budowlanego wynosi 13,50 zł/m2 - 5.100.000 zł. Teren Budowlany, wolny od obciążeń i roszczeń osób trzecich, gotowy do zabudowy. Jedyne co pozostaje do zrealizowania to projekt i uzyskanie pozwoleń. Architekci i geodeci są gotowi do rozpoczęcia prac związanych z podziałem oraz wstępnym projektem bazowym. Dysponujemy kompletną dokumentacją w postaci; studium wykonalności projektu, projektem założeń budżetowych, planem zagospodarowania terenu, projektem poszczególnych etapów, kosztorysem, a także szacowanymi kosztami budowy i szacowanymi zyskami. W razie zainteresowania powyższą inwestycją z chęcią udzielę szczegółowych informacji.

Bezpośredni link ogłoszenia

http://wroclaw.mamy-dom.pl/nieruchomosci/123153/sprzedam/dzialka/wroclaw/dolnoslaskie/wroclaw-sprzedaz.html

Kontakt

Osoba prywatna: mateusz

nr telefonu: 603688444

zobacz inne oferty ogłoszeniodawcy

Kredyty hipoteczne

W przypadku kontaktu z ogłoszeniodawcą oferty nieruchomości, prosimy o powołanie się na serwis Mamy-dom.pl. Dziękujemy :)

Wyświetleń: 490

Zgłoś nadużycie

Nieruchomości w okolicy:
Mieszkania Wroclaw, Domy Wroclaw, Działki Wroclaw, Biura Wroclaw,
zobacz też ogłoszenia nieruchomości Wroclaw